Odszkodowania za problemy z lotem. Jak je uzyskać?

Podróże lotnicze to na pewno najszybszy i jeden z najwygodniejszych sposobów na przemieszczanie się. W połączeniu z tym, że umożliwia pokonywanie nawet ogromnych odległości, nie powinno dziwić, że zdobyły ogromną popularność. Mimo wielu zalet, podróżowanie samolotem nie jest jednak pozbawione wad. Jedną z najpoważniejszych są z całą pewnością problemy, które na lotniskach całego świata okazują się bardzo częste – opóźnienia i odwołania lotów, przekładanie ich na następny dzień oraz niewpuszczenie pasażera na pokład. Na domiar złego, często okazują się one źródłem realnych strat.

Artykuł sponsorowany

Reklama

Odszkodowanie za opóźniony lot

Opóźnienia lotów to z całą pewnością najpopularniejszy problem, z którym możemy spotkać się na lotniskach. O ile opóźnienie nie jest duże, a my nie lecimy w celach zawodowych, zwykle nie wiąże się to z dodatkowymi problemami. Jeżeli jednak w miejscu docelowym jesteśmy umówieni na spotkanie biznesowe lub przez opóźnienie tracimy szansę na skorzystanie z lotu przesiadkowego, sytuacja staje się dużo poważniejsza.

W takich sytuacjach pasażer ponosi też realne straty finansowe, spowodowane koniecznością zakupu kolejnego biletu na drugi lot lub utratą wartościowego kontraktu. Warto wówczas postarać się o uzyskanie odszkodowania za opóźniony lot. Związanych z tym formalności i stresu unikniemy korzystając z oferty dostępnej na stronie https://givt.com/pl/.

Odszkodowanie za odwołany lot

Jeszcze więcej problemów może wiązać się z odwołanym lotem. W takiej sytuacji nawet rekompensata zapewniana przez linię lotniczą często okazuje się niewystarczająca. Odszkodowanie za odwołany lot z givt.com można uzyskać naprawdę łatwo. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a następnie poczekać na analizę danego lotu.

Po tym czasie obsługa portalu skontaktuje się z nami, wyjaśniając, jak duże odszkodowanie nam przysługuje. Na tym nasze zadanie się kończy, bo uzyskaniem odszkodowania zajmą się eksperci givt.com, którzy sami skontaktują się z linią lotniczą. Następnie odszkodowanie trafi na nasze konto – jego maksymalna wysokość to aż 600 euro.

Reklama

Odszkodowanie za niewpuszczenie na pokład

Jedną z najbardziej ekstremalnych sytuacji jest niewpuszczenie na pokład pasażera posiadającego ważny bilet. Przyczyny takiej decyzji obsługi lotniska mogą być różne. Niezależnie od tego, dlaczego nie weszliśmy do samolotu, o ile nie złamaliśmy przy tym prawa, również przysługuje nam od tego odszkodowanie, które uzyskamy na tych samych zasadach.

Zabieg dostępny w tych sanatoriach:

Reklama

Kierunek miesiąca - Jedziemy w góry!

Ustroń
Odwiedź jedno z największych kompleksów uzdrowiskowych w Europie z własnymi złożami solanki i borowiny
Więcej
Jedlina-Zdrój
Sprawdź podgórski mikroklimat uzdrowiska, odetchnij czystym powietrzem i podziwiaj piękne krajobrazy
Więcej
Długopole-Zdrój
Skorzystaj z Pijalni Wód Mineralnych cechujących się dużą zawartością magnezu, wapnia, sodu, żelaza i potasu
Więcej

Wyjazd do sanatorium - co musisz wiedzieć?

Jak uzyskać skierowanie do sanatorium i który lekarz je wystawi?
Więcej
Przeglądarka skierowań do sanatorium - jak działa?
Więcej
Ile kosztuje wyjazd do sanatorium - prywatnie i ze skierowaniem
Więcej

Elektroterapia - najlepsze zabiegi na ból

Elektrostymulacja
Popularna metoda niwelowania bólu. Sprawdź, jak ją wykorzystać by przyniosła ulgę
Więcej
Prądy Traberta
Mają działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Pomagają na ból kręgosłupa, stawów, czy zaburzenia krążenia
Więcej
Prądy interferencyjne
Rozluźniają mięśnie i rozszerzają naczynia krwionośne, przeciwdziałając napięciu
Więcej

Zapisz się do newslettera!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi zmianami w korzystaniu
z sanatoriów i uzdrowisk w Polsce.